Hotel U Leva, Levoča

Elegantný hotel s atmosférou, v dvoch novo zrekonštruovaných meštianskych domoch na centrálnom historickom námestí v Levoči, oproti vchodu do renesančnej radnice. Ponúkame aj gurmánske zážitky v našej reštaurácii. Parkovanie zadarmo. Hotel má výťah.

Hotel U Leva, Levoča

Hotel U leva - ubytovanie a reštaurácia, firemné a rodinné podujatia, semináre - Levoča

Elegantný hotel s atmosférou, v dvoch novo zrekonštruovaných meštianskych domoch na centrálnom historickom námestí v Levoči, oproti vchodu do renesančnej radnice. Ponúkame aj gurmánske zážitky v našej reštaurácii. Parkovanie zadarmo. Hotel má výťah.

Adresa: Námestie Majstra Pavla 25, 054 01 Levoča
Telefón:+421 53 450 2311
E-mail:hotel@uleva.sk

Gurmánska nefajčiarska reštaurácia.
Parkovisko a internet zadarmo.
Nefajčiarskey hotel.
Firemné podujatia, školenia a rodinné slávnosti.

Hľadáte hotel, penzión alebo ubytovanie v Levoči?
Ďalej už nemusíte. Hotely v Levoči majú nového kolegu - Hotel U Leva, Levoča, ktorý uspokojí Vašu potrebu jedinečnosti, atmosféry, elegancie a luxusu za veľmi dobrú cenu. Každá izba má svoj vlastný charakter a farebnosť. Tajomné zákutia dvoch zrekonštruovaných historických meštianskych domov, ktorých najstaršia časť je zo 14. storočia sa výborne dopĺňajú s moderným pohodlím. Z okien hotela je nádherný výhľad na stredoveké centrum Levoče s renesančnou radnicou, klietkou hanby a gotickým kostolom svätého Jakuba v ktorom sa nachádza gotický oltár Majstra Pavla z Levoče, najvyšší na svete.

Izby Hotela U Leva
Kapacita hotela je 53 lôžok v 18-tich izbách a 5 -tich apartmánoch. K ich výbave patrí televízny prijímač s viac ako 200 satelitnými kanálmi (slovenské, české, nemecké, anglické, poľské, ruské, talianske, francúzske, španielske, arabské, atď.), telefón s priamou voľbou, minibar, vysokorýchlostný internet s neobmedzeným pripojením, kúpelňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, toaleta, sušič na vlasy.
V apartmánoch sú okrem toho aj kuchynské kúty.

Vybavenie hotela
Súčasťou hotela je seminárna miestnosť, vhodná pre organizovanie spoločenských podujatí, semináre a rodinné slávnosti, salónik a výborná reštaurácia. K službám patrj aj fitness centrum so saunou a masážami, predaj suvenírov, samostatná predajňa darčeky a klenoty, zmenáreň. Na prízemí jednej budovy je lekáreň.
Zadarmo poskytujeme parkovanie v chránenom priestore za hotelom, WIFI internetový prístup v blízkosti seminárnej miestnosti a internet na všetkých izbách. Ako jeden z mála hotelov v Levoči je Hotel U Leva bezbariérový, k dispozícii je výťah a izba pre imobilných.

Odborné konferencie, semináre a firemné podujatia
Levoča je ideálne miesto pre odborné konferencie, semináre a firemné podujatia. Má veľkú a kvalitnú ubytovaciu kapacitu do 300 účastníkov. Priamo na námestí je kongresová sála, divadlo, kino. Jedno z najzachovalejších stredovekých miest na Slovensku ponúka neopakovateľnú historickú kulisu pre stretnutia na najvyššej úrovni.

Levoča je srdcom Spiša. Levoča je ideálnym východiskom pre spoznávanie historických pamiatok - Spišský Hrad, Spišský Kapitula, Žehra (všetky 3 v UNESCO), Kežmarok, Spišská Sobota, Poprad, Spišská Nová Ves, Bardejov, Stará Ľubovňa, Prešov, Košice, Krásna Hôrka, Betliar. Zároveň je Levoča starobylé mestečko ležiace uprostred prírody Levočských vrchov a veľmi blízko národných parkov Slovenský raj (13 km) a Vysoké Tatry (35 km), ktoré ponúkajú veľké možnosti pre letnú aj zimnú dovolenku. Pre milovníkov zimných športov je k dispozícii nové lyžiarske stredisko Ski Centre Levoča na Levočskej Doline (5km).

Hotel U Leva, Levoca Vás rád privíta a poskytne Vám pohodlie a príjemnú atmosféru pri trávení dovolenky alebo počas Vašej pracovnej cesty. Radi sa o Vás postaráme. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.