Úvod > Ponuka práce > Elektrotechnika a energetika > Mechanik výrobných strojov a zariadení

Mechanik výrobných strojov a zariadení

Pracovná oblasť:
Elektrotechnika a energetika
V meste:
Poprad
Možný termín nástupu:
Ihneď
Hlavný
Ponúkame:
Benefity FALKE Slovakia s.r.o.:

- Práca na hlavný pracovný pomer.

- Výkonnostný bonus vo výške 25%.

- Atraktívne odmeňovanie.

- Čiastočné preplácanie cestovného.

- Finančná odmena ku Dňu žien.

- Finančná odmena za firemné jubileum.

- Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením mentora.

- Čerstvá varená strava.

- Pracovný odev zdarma.

- Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.

- Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.

- Možnosť kariérneho rastu v rámci závodu ako aj celej skupiny (zahraničie).

- Možnosť zahraničných stáží v rámci FALKE skupiny.

- Jazykové a odborné kurzy a vzdelávanie, výhody aj pre členov rodiny našich zamestnancov.

- Pracovné príležitosti pre členov Vašej rodiny: brigády, študentské stáže, pracovné programy pre absolventov stredných a vysokých škôl.

- Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš.

- Voľné víkendy a sviatky.

- Pokojné pracovné prostredie.

- Nástup je možný kedykoľvek.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Nástupný plat do 830 €.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať svoj životopis.

Pre množstvo životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pracovného miesta.

Ďakujeme za pochopenie.
Spoločnosť Falke KGaA vznikla v roku 1895 v Schmallenbergu v Nemecku ako výrobca dáždnikov. Po zmene portfólia výroby sa spoločnosť FALKE stala popredným výrobcom prémiových textilných produktov. Dnes okrem ponožiek FALKE vyrába aj kvalitný textilný tovar - obleky, kravaty, funkčné prádlo a iné. Viac o nás na www.FALKE.com.

FALKE Slovakia s.r.o. na Slovensku pôsobí od roku 2010.
Hlavným portfóliom činností spoločnosti je textilná výroba. Vyrábame prémiový textilný tovar- ponožky, pančuchy, papuče svetových značiek Falke, Burlington a Esprit.
Ak ste niekde videli ponožky Esprit, boli na 100% vyrobené v našom závode. :)
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
28.12.2017
Počet videní:
670