Horský hotel Lopušná Dolina - ubytovanie Svit

Hotel Lopušná dolina - ubytovanie Svit sa nachádza v tichej horskej lokalite, je situovaný v lesnom prostredí, 200 m od lyžiarskeho vleku a 20 km od Vysokých Tatier.

Horský hotel Lopušná Dolina - ubytovanie Svit

Ubytovanie v horskom hoteli Lopušná Dolina, Svit, Vysoké Tatry

Hotel Lopušná dolina - ubytovanie Svit sa nachádza v tichej horskej lokalite, je situovaný v lesnom prostredí, 200 m od lyžiarskeho vleku a 20 km od Vysokých Tatier.

Adresa: 9. mája 126/1, 05921 Svit
Telefón:0918709350
Kontaktná osoba:Eva Vargová
Mobil:0918 709 350
E-mail:vargova.eva@atlas.sk

Ubytovanie Svit - Horský hotel Lopušná Dolina

Túžite po oddychu? Hľadáte ubytovanie v príjemnom horskom prostredí v blízkosti Vysokých Tatier? Hotel Lopušná dolina Vám ponúka svoje služby.

Hotel Lopušná dolina - ubytovanie Svit sa nachádza v tichej horskej lokalite, je situovaný v lesnom prostredí, 200 m od lyžiarskeho vleku a 20 km od Vysokých Tatier. Návštevníci môžu využiť okrem prechádzky v nádhernom prostredí Lopušnej doliny aj tenisové kurty, požičať si bicykle a vyskúšať cykloturistické trasy.

Poskytujeme ubytovanie so stravou, reštauračné služby, organizujeme firemné akcie, školenia, rodinné oslavy a svadby. Návštevníci majú okrem spomínaného možnosť ubytovať sa v zrubových dreveniciach a grilovať v altánku.

Ceny našich služieb sú prijateľné, školám a firmám ponúkame výhodné zľavy. Ak hľadáte oddych a príjemnú dovolenku či posedenie alebo oslavu, sme tu pre Vás! V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailom alebo osobne.

Relaxujte u nás:

* lyžovanie
* požičovňa bicyklov
* cykloturistické trasy
* tenis
* grilovanie

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Kontaktovať nás ohľadom ubytovania môžte každý deň.

Pondelok:8:00 22:00
Utorok:8:00 22:00
Streda:8:00 22:00
Štvrtok:8:00 22:00
Piatok:8:00 22:00
Sobota:8:00 22:00
Nedeľa:8:00 22:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.