Úvod > Firmy > Tatry Color s.r.o.

baner-tatrycolor

Predajňa farieb, lakov a pracovných odevov Poprad

Tatry Color Poprad - prenájom plošín a lešenia, realizácia zatepľovacích systémov a maliarske práce. V oblasti interiérových a fasádnych farieb a fasádnych omietok, dokážu namiešať až 14 000 odtieňov značky DULUX - najrozšírenejšia značka farieb na svete. Tónovanie farieb a autolakov tónovacími systémami na počkanie.

O nás

office01.jpg

Spoločnosť Tatrycolor s.r.o. bola založená v roku 2006, patríme medzi najväčších predajcov sortimentu farby – laky v podtatranskom regióne.Venujeme sa predaju farieb-lakov/kompletný sortiment/, maliarskych potrieb, autolakov, pracovných odevov a drogérie.

Naše služby

paint-1262591_1280 copy.jpg

Ponúkame profesionálne maliarske práce našimi zaškolenými maliarmi interiérov a exteriérov, striech, podľa požiadaviek zákazníka. Realizujeme klasické farby, efekty, benátske stierky, maľby obrázkov, detských izieb atď... Prenájom fasádneho skladacieho lešenia s možnosťou napojenia pojazdných koliesok.

Najnovšie z blogu

Štetce a valčeky, použité na vodou riediteľné farby, umyte s vodou a mydlom. Počas prestávok v práci ich môžete vložiť do igelitovej tašky, aby nestvrdli. Všetky nástroje používané na alkydové laky, alkydové farby a ochranné prostriedky na drevo, by mali byť namočené vo vode medzi jednotlivými etapami práce. Pred začat ...

Referencie - videogaléria

Kontakt

poloha

Farby, laky, pracovné odevy Poprad

Názov:
Tatry Color s.r.o.
Adresa:
Hraničná 4715, 058 01 Poprad
Telefón:
+421917346805
Kontaktná osoba:
Juraj Valigurský
Mobil:
+421917346805
Email:
tatrycolor@gmail.com
Web:
www.tatrycolor.com
 
Otváracie hodiny
Sociálne siete:
social.facebooksocial.instagram
Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.