poprad.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Rekuperácie a pasívne domy

Realizácia rekuperácií a vetrania v rodinných domoch, výstavba pasívnych domov sytémom strateného bednenia maXplus, inteligencia TapHome

Daniel Jurdík - rekuperácie a pasívne domy

Rekuperácie a pasívne domy

Realizácia rekuperácií a vetrania v rodinných domoch, výstavba pasívnych domov sytémom strateného bednenia maXplus, inteligencia TapHome

Adresa: Vrbov 256, 05972 Vrbov
Telefón:
Fax:
Kontaktná osoba: Daniel Jurdík
Mobil: 0905357762
E-mail: daniel@jurdik.sk
Daniel Jurdík - rekuperácie a pasívne domy

Realizujeme rekuperácie na kľúč, projekciu, montáž vzduchotechniky, návrh rekuperačnej jednotky, reguláciu a servis rekuperačných jednotiek.

Našim hlavným cieľom je zabezpečiť komfortné a zdravé bývanie všetkým našim zákazníkom. Firma sa rekuperáciou a vzduchotechnikou zaoberá od roku 2007. Aj náš projektant býva v pasívnom dome, takže i to je zárukou znalostí tejto problematiky.
Ponúkame využitie všetkých našich doposiaľ získaných skúseností a spolupráce s významnými priekopníkmi v oblasti pasívnych a nízkoenergetických domov, so všetkými pozitívami, ktoré k tomuto modernému bývaniu patria. Navyše ponúkame možnosť vyskúšať si komfort bývania v takomto dome v našom – Pasívnom penzióne ešte pred tým, než sa rozhodnete zrealizovať svoj vlastný sen o bývaní.
Radi vám pomôžeme pri výbere najvhodnejšieho riešenia podľa vašich predstáv.
Ponúkame viacero možností spolupráce – vytvorenie projektu, zabezpečenie potrebných zariadení, prevedenie montáže alebo len zaučenie pre svojpomocnú montáž a samozrejmosťou je následný servis. Naše dlhodobé skúsenosti sme získali a stále získavame z vlastného pasívneho domu, ktorý bol postavený ako jeden z prvých. Vďaka tejto vlastnej skúsenosti vieme čo a ako funguje a sme schopní poradiť.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Prezerané firmy

  • Daniel Jurdík - rekuperácie a pasívne domy

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Poprad, Gánovce, Hozelec, Nová Lesná, Matejovce, Svit, Spišská Teplica, Stará Lesná, Švábovce, Tatranská Lomnica, Veľká Lomnica, Veľký Slavkov, Žakovce
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang