poprad.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Ostatné - Mesto Poprad

Akcie 1-5 z 5

AKCIE A PODUJATIA Poprad a okolie

75 tajomstiev lanovky

20.12.2022 - 20.1.2019 / 18:00

Miesto konania: Skalnaté Pleso
Ponorte sa do histórie a odhaľte s nami 75 tajomstiev tatranskej lanovky pomocou jedinečného zážitku. Zažite magickú atmosféru, vráťte sa v časoch tatranských a odhaľte zákutia stanice lanovky. Takúto možnosť máte len túto zimu v rámci osláv 75. výročia. Preto nepremeškajte príležitosť, vyberte si jeden z termínov a príďte si užiť zážitkový večer na Skalnaté Pleso. Kúpou vstupenky prispejete jej plnou výškou na správu architektonickej súťaže o nové využitie budovy starej visutej lanovky v Tatranskej Lomnici. Je to už 75 rokov, odkedy prvýkrát vyšla kabínková lanovka zo stanice Skalnaté pleso a dopravila sa na najvyššie položenú stanicu Lomnický štít vo výške 2634 m.n.m. V roku 1941 v predvianočnom období, presne 20. decembra, sa začala písať história vysokotatranskej lanovej kabínovej dráhy, ktorá sa v tom období pýšila niekoľkými svetovými prvenstvami. Pridajte sa k nám a spoločne vzdáme lanovke úctu, prejavíme vďačnosť jej staviteľom a oslávime krásne 75. narodeniny. Počas piatich termínov v decembri a v januári máte možnosť absolvovať jazdu nočnou lanovkou na Skalnaté Pleso, ktorá sa koná len pri tejto výnimočnej príležitosti. Podujatie prebieha na Skalnatom plese, kam sa dopravíte lanovkami z nástupnej stanice Tatranská Lomnica. Čaká vás nočná jazda s krásnymi pohľadmi na hviezdnu oblohu a vysvietený Poprad. Môžete sa tešiť na výstavu dokumentárnych fotografií z čias výstavby lanovky, ako aj prác architekta Dušana Jurkoviča, návštevu starej strojovne lanovky so sprievodcom alebo si pripomenúť históriu lanovkovej dráhy vďaka premietaného úryvku z dokumentárneho filmu Príbeh jednej lanovky. Pôžitok umocní výhľad na okolité masívne štíty a panorámu južnej strany z vyhliadkovej veže nad galériou Encián.

75 tajomstiev lanovky

Tárajko a Popletajka - premiéra novej show

4.11. - 4.11.2017 / 16:00

Miesto konania: Športová ul. 1
Dátum: 4.11.2017 o 16:00 hod. – Tárajko a Popletajka – premiéra novej showMiesto: Kongresová sála AquaCity PopradVstupné: 7 EUR / dieťa do 1 roka vstup zadarmo Tárajko a Popletajka z Rozprávkova v predstaveníHĽADANIE STRATENÉHO PIRÁTSKEHO POKLADU Tárajko a Popletajka sa tentokrát rozhodli požiadať detičky o pomoc pri hľadaní strateného pirátskeho pokladu. V predstavení plnom napätia, zábavných situácii, pesničiek a tancov, spoznajú detičky nových kamarátov, ktorí ich budú sprevádzať na ceste za pokladom. Nebude chýbať interaktívne zapojenie detí do dejovej línie.Tie najodvážnejšie z detičiek budú môcť pomáhať Tárajkovi a Popletajke priamo na pódiu pri skladaní pirátskej mapy, oprave pirátskeho dela, či pri plnení iných nenáročných úloh. A čo bude skrývať tajomný stratený poklad? Budú to sladké pirátske dukáty alebo niečo úplne iné?Nechajte sa prekvapiť a prijmite naše pozvanie na toto jedinečné rozprávkové predstavenie. Vaši kamaráti Tárajko a Popletajka z Rozprávkova * Ku každej zakúpenej vstupenke získate naviac Rozprávkový kupón do AquaCity Poprad pre deti do 12 rokov len za 1 EUR. Súčasťou detských vystúpení je aj sprievodný zábavný doplnkový program s animačným teamom a detskými maskotmi.

Tárajko a Popletajka - premiéra novej show

Miroslav Donutil - One Man Show

17.10. - 17.10.2017 / 19:00

Miesto konania: Štefánikova 99/72
ON E M A N S H O W Miroslav DONUTIL Miroslav Donutil... Treba viac slov? Veď, kto by tohto vynikajúceho herca a skvelého rozprávača nepoznal? Obľúbený český herec sa predstaví vo svojom novom program a svojimi príhodami a ich geniálnym podaním Vás dokáže rozosmiať, fantasticky zabaviť, ohúriť, ba dokonca aj rozplakať! Nenechajte si ujsť novú show aktuálne najlepšieho českého rozprávača a zabávača! Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

Miroslav Donutil - One Man Show

Baby Band - Fíha Tralala

30.9. - 30.9.2017 / 16:00

Miesto konania: Športová ul. 1
Baby Band - Fíha Tralala - kapela pre deti s pesničkami škriatka FÍHA tralala Dátum: 30.09.2017 o 16.00 hMiesto konania POPRAD - AquaCity Poprad (kongresová sála 3. poschodie) Kapela pre deti BABY BAND s pesničkami škriatka FÍHA tralala. Najobľúbenejší slovenský škriatok pripravil pre deti a rodičov koncert svojich obľúbených pesničiek v podaní kapely BABY BAND. Tvoria ju výnimoční slovenskí hudobníci a výborné speváčky. Dĺžka podujatia: 60 min. Vstupné: 9,00 EURZľavy: bez nároku na zľavy.

Baby Band - Fíha Tralala

Wellness klub karta

1.2. - 31.12.2017

Miesto konania: Hotel International****
Milovníci wellness centier pozor! Využite fantastickú ponuku a zakúpte si Wellness klub kartu do wellness centra hotela International a doprajte si relax za zvýhodnenú cenu. Wellness klub karta - 30 € Preukázaním sa Wellness klub kartou na recepcii hotela získavate výhodnajšie vstupy do bazénov a wellness centra. Bazény a vírivka (7:00 - 15:00 hod) 1 hod - 4,00 € 3,00 € Wellness centrum (bazény, vírivka, sauny 15:00 - 22:00 hod) 1 hod - 9,00 € 6,00 € Wellness klub karta je neprenosná a platí rok odo dňa jej vydania. Kartu si môžete zakúpiť na recepcii hotela International. Viac informácií 052 466 1111 alebo international@golfinter.sk.

Wellness klub karta
Akcie 1-5 z 5

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Poprad, Gánovce, Hozelec, Nová Lesná, Matejovce, Svit, Spišská Teplica, Stará Lesná, Švábovce, Tatranská Lomnica, Veľká Lomnica, Veľký Slavkov, Žakovce
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang